Serie A
  January 22, 2023

  Ultrasit e Juves fajësojnë bordin për skandalin: Është më keq së në vitin 2006

  Ultrasit e Juventusit e kanë fajësuar hapur Andrea Agnellin dhe administratën e tij për dënimin…
  Kupa te Tjera
  January 22, 2023

  VIDEO/ Ronaldo turpëron kundërshtarin në debutimin zyrtar te Al Nassr

  Cristiano Ronaldo debutoi zyrtarisht te Al Nassr në Superligën e Arabisë. Ekipi i tij u…
  Serie A
  January 22, 2023

  Roma triumfon pa shumë probleme ndaj Spezias

  Roma ka triumfuar 2-0 ndaj Spezias në kuadër të javës së 19-të në Serie A.…
  Serie A
  January 21, 2023

  Juventusi penalizohet me 15 pikë këtë sezon

  Një lajm i keq për Juventusin sapo ka marr jehonë në të gjithë Italinë. Gjykata…
  La Liga
  January 21, 2023

  Barcelona futet në garë për transferimin e Hakim Ziyech

  Hakim Ziyech pritet të largohet nga Chelsea gjatë afatit kalimtar të janarit, por e ardhmja…
  Premier Liga
  January 20, 2023

  Nga Man City te Real Madridi, PSG dhe Arsenal – Klubet me të ardhurat më të larta në sezonin 2021/22

  Kompania hulumtuese rreth bizneseve, Deloitte ka publikuar listën e fundit me klubet që fituan më…
  Kombetarja
  January 20, 2023

  Ballkani prezanton yllin Kombëtares shqiptare, Lorenc Trashin. Ja detajet

  Ballkani ka bërë goditjen më të madhe në afatin kalimtar dimëror për futbollistë. Skuadra nga…
  Superliga
  January 20, 2023

  Trajneri i Tiranës, Orges Shehi optimist: Ndaj Bylisit luajmë për fitore, ja situata me Abazajn

  Orges Shehi ka dalë në konferencën e zakonshme për shtyp ku ka folur para ndeshjes…
  Kupa te Tjera
  January 20, 2023

  Dani Alves arrestohet nga policia spanjolle pas sulmit seksual ndaj një gruaje

  Legjenda braziliane, Dani Alves është arrestuar nga policia në Barcelonë dhe është dërguar në gjykatë…
  Back to top button
  Close
  Close