Superliga

Reagimi pas humbjes / Faji i tifozëve? Jeni bërë turpi i kryeqytetit prej vitesh

Humbja në Korçë, dorëheqja me një lum akuzash nga trajneri Julian Ahmataj, por edhe situatat e krijuara më parë, kanë bërë që të shpërthejnë një nga tifo-grupet aktive të Tiranës, “Capital Crew”

Ata i kanë dal në krah trajnerit Julian Ahmataj që sipas tyre ka treguar të vërtetën se si funksionon klubi, por jo vetëm edhe situatën që ka kohë që është krijuar e tillë. Madje, ata kanë theksuar se nuk do të jenë kurrë me drejtuesit, për mënyrën se si është drejtuar dhe punuar në këto 27 vitet e fundit…

Tifozët ndalen edhe te presidenti që sipas tyre duhet që të jetë më i përgjegjshëm, për faktin se drejton një klub me histori të madhe ndaj edhe i kërkojnë shpjegim për situatën e kirjuar, e madje duke i quajtur edhe turpi i kryeqytetit…Ja postimi i pak minutave më parë…

Show More

Të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close
Close