Transferime

Barça tenton Morata-n, Juve ‘hakmerret’ me Dembele dhe Depay

Një lajm i madh është bërë i ditur nga Spanja nga ku raportohet me siguri që Morata ka pranuar interesimin e Barcelonës dhe është i gatshëm të transferohet nga momenti në moment tek ekipi spanjoll.

Kjo ka bërë që Juventus të futet në lojë menjëherë dhe sipas mediave italiane, por edhe spanjolle, Juventus ka kërkuar transferimin e Dembele pasi ky i fundit nuk do të rinovojë, madje si të mos mjaftonte me kaq, Juventus tashmë ka kërkuar informacione edhe për Depay.

Kjo situatë bën të kuptohet se merkato e janarit ka për të qenë shumë interesante dhe me goxha zhvillime./Sportzona.al

Show More

Të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close
Close