Gossip

Video/ Ronaldo: Dua të darkoj me Messin

Video ku ylli i Portugalisë, Cristiano Ronaldos flet për një darkë të mundshme me rivalin e kahershëm Lionel Messi, është shikuar më shumë se 50 milionë herë.

Dy nga futbollistët të konsideruar si më të mëdhenj të të gjitha kohërave u ulën krah për krah për shortin e Champions League në Monaco dy vjet më parë.

Sulmuesi i Manchester United,  Ronaldo, i cili ishte në krye të sulmit të Juventusit në atë kohë, tha se shpreson që një ditë të mund të ulet dhe të shijojë darkën me Messin. Megjithatë duhet theksuar se kjo gjë nuk ka ndodhur ende./Sportzona.al

Show More

Të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close
Close