Superliga Kosovare

Trajneri i mirënjohur, Fidaim Haxhiu i bashkohet stafit të Llapit

Shtabi teknik i skuadrës së Llapit është përforcuar me një emër të mirënjohur në futbollin kosovar duke arritur marrëveshje me trajnerin Fidaim Haxhiu i cili është emëruar ndihmës trajner i parë i Shefit të shtabit teknik, Tahir Batatina.

Trajneri Fidaim Haxhiu ka qenë pjesë e klubit të Trepçës dhe i njëjti nga opinioni futbolldashës njihet si një njeri mjaft punëtor dhe i përkushtuar për punën me futbollistët.

Show More

Të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close
Close