Kupa te Tjera

Pasi shkatërrojnë makinën e policisë, tifozët holandezë përfundojnë në festë

Tifozët holandezë duket se nuk dinë të ndalen, emocionet e ndeshjes i kanë shprehur në disa forma të cilat nuk janë dhe aq paqësore.

Së fundmi ata kanë goditur me sende të forta një makinë policie, duke i thyer totalisht xhamin e përparmë të saj.

Disa tifozë të tjerë siç shihet në video, i janë drejtuar një diskoteke ku janë futur në turmë.

Tifozët holandezë që nga pasdite janë treguar të dhunshëm në Tiranë.

Finalja e Ligës së Konferencës do të zhvillohet nesër në “Air Albania” mes Romës dhe Feyenoordit.

Show More

Të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close
Close