Formula 1

Postimi emocionues i Leclerc për Çmimin e madh të Monakos: Charles me versionin fëmijë në shtëpinë e tij

Një postim emocionues në rrjetet sociale i pilotit të Ferrarit, i cili u përball me dy versione të vetes: pilotin që është sot me fëmijën që garoi dje në karts. Mes tyre një dialog që transmeton qetësi dhe butësi ndërsa dielli perëndon në Principatën e Monakos. Dhe Charles tani është në gjueti për hitin e tij të parë në shtëpi.

Vrapimi në shtëpi është gjithmonë i veçantë, pa dyshim. Por për Charles Leclerc ndoshta diçka më shumë vlen gjithashtu. Kjo është ndjesia që transmeton postimi i fundit i pilotit të Ferrarit në rrjetet sociale, i gatshëm për të hyrë në pistë në rrugët e Monte Carlo-s së tij.

Një postim plot emocione, një imazh përmes të cilit Charles ka përballur dy versione të tij: pilotin që është sot me fëmijën që garoi dje me karts. Mes tyre duket se ka një dialog që përcjell butësi teksa dielli perëndon mbi Principatë. “Është gjithmonë e veçantë të kalosh me makinë nëpër rrugët e qytetit ku jam rritur. Monako, le të shkojmë!”, janë fjalët që shoqërojnë postimin. Dhe tani Charles është në gjueti për suksesin e tij të parë në Montecarlo.

Show More

Të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close
Close