Speciale

Te shtena me arme zjarri prane ish Parkut, ja dyshimet e para

31 vjecari me iniciale A . K sapo kishte ardhur nga Anglia. 2 persona te pa identifikuar i kan zene rrugen dhe kan qelluar drejt automjetit te A .K i cili ka qen ne automjet bashke me F.Xh .

Policia eshte vene ne ndjekje te autoreve qe kan ikur . Dyshohet per larje hesapesh qe 31 vjecari A. K ka pasur vite me perpara ne Shqiperi.

Show More

Të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close
Close